Preverjena kakovost
Hitra in zanesljiva dostava
Brezplačna dostava nad 60 EUR
Varno nakupovanje
Ultrazvočna zobna pasta emmi-dent Whitening ne očisti le temeljito, ampak tudi nežno. Ultrazvočna tehnologija učinkovito odstrani zobne obloge in doseže tudi težje dostopna mesta. Uživajte v občutku brezhibno čistih zob in dolgotrajni svežini za ves dan.
Ultrazvočna zobna pasta emmi-dent Whitening je več kot le kozmetično belilno sredstvo, ki utrdi vašo sklenino, se bori proti kariesu in ščiti pred težavami z dlesnimi. Edinstvena formula spodbuja remineralizacijo in podpira dolgoročno zdravje vaših zob. Izkusite popolno mešanico inovativnosti in kakovosti, ki emmi-dent ločuje kot vodilnega svetovnega ponudnika ultrazvočne zobozdravstvene oskrbe.
KLJUČNE PREDNOSTI
- Brez titanovega dioksida in brez parabenov
- Klinično testirana
- Inovativna tehnologija
- Remineralizacija zob
- Podpira zdrave in močne zobe
- Veganska, brez glutena
- Za nežno beljenje
UPORABA ULTRAZVOČNE ZOBNE ŠČETKE
Poseben način delovanja ultrazvočne zobne ščetke vpliva na njeno uporabo. Običajne zobne ščetke se premikajo po vrstah zob in biofilm se zdrgne z mehanskimi gibi. Naša sofisticirana ultrazvočna tehnologija deluje skoraj brezkontaktno in predvsem brez mehanskih gibov. Gre za umivanje zob brez drgnjenja. Preprosto in rahlo držite glavo ščetke na zobeh.
Ščetine emmi-denta običajno pokrivajo dva do tri zobe. Po kratkem postanku – običajno je dovolj šest sekund – premaknite ultrazvočno zobno ščetko do naslednjih zob. Za močne madeže ali razbarvanje priporočamo daljši čas čiščenja. Kot pri vseh drugih zobnih ščetkah naj bi tudi ščetkanje trajalo vsaj tri minute. Po končanem čiščenju je priporočljivo obrisati razrahljano umazanijo z dlesni, z zob in sprati z vodo.
Uporaba v 6 korakih:
- Napravo polnite 24 ur.
- Postavite glavo ščetke (nastavek) na emmi-dent.
- Krtačko držite pod tekočo vodo.
- Na ščetine nanesite zobno pasto emmi-dent Whitening.
- Vklopite aparat: lučka LED zdaj sveti zeleno.
- Začetek – vsak zob ali več zob držite 6 sekund in ščetkajte brez drgnjenja!
KAJ RAZLIKUJE EMMI-DENT PLATINUM OD DRUGIH ZOBNIH ŠČETK?
Električne zobne ščetke vključujejo rotacijske zobne ščetke ter sonične zobne ščetke in ultrazvočne zobne ščetke. Prve so običajno okrogle ščetke, ki se izmenično vrtijo od leve proti desni. Sonične zobne ščetke so opremljene s podolgovatimi vibrirajočimi glavami. Z 20.000 do 40.000 tresljaji na minuto dosegajo bistveno višje mehanske gibe kot rotacijske krtače. Ultrazvočno ščetkanje zob pa je popolnoma drugačna tehnologija. Medtem ko rotacijske in sonične zobne ščetke za odstranjevanje biofilma uporabljajo mehanske gibe, emmi-dent deluje z do 96 milijoni ultrazvočnih tresljajev na minuto in za čiščenje zob ne potrebuje mehanskih gibov. Nepremično čiščenje zob z najsodobnejšo ultrazvočno tehnologijo ali ščetkanje zob brez drgnjenja.
SESTAVINE
- Voda
- hidrogenirani škrobni hidrolizat
- Hidrirani silicij
- Propilen glikol
- Pentanatrijev trifosfat
- Tetrakalijev pirofosfat
- Natrijev hidrogenkarbonat
- Dikalcijev fosfat dihidrat
- Natrijev C14-16 olefin sulfonat
- Celulozni gumi
- Dinatrijev pirofosfat
- Aroma
- Silicij
- Citronska kislina
- Natrijev fluorid
- Natrijev saharin
- Cinkov laktat
- Natrijev karbonat
- Limona
- Linalool
- Benzil alkohol
- Natrijev sulfat
- CI 42051
ALI STE VEDELI?
Krvavitve dlesni so lahko posledica neustreznega ščetkanja, nitkanja ali uporabe medzobnih ščetk. Če bakterij na zobeh in med zobmi ne odstranite z vsakodnevno pravilno ustno higieno, se lahko naselijo pod nivo dlesni in povzročijo vnetje. Krvaveče dlesni so najpogosteje znak kopičenja bakterij in tudi bolezni dlesni.
Kaj je kemično beljenje zob?
Kemično beljenje zob običajno opravi zobozdravnik – ali se izvaja pod nadzorom zobozdravnika –, ki pri tem uporablja gele za beljenje ali podobne izdelke. Obstajajo tudi kompleti za beljenje zob za domačo uporabo.
Pri kemičnem beljenju se uporablja kemični postopek, zaradi katerega zobje postanejo bolj beli, kot so bili prej.
Vsak zob ima svojo barvo
Naravna barva zob ni nikoli povsem bela. Dentin, ki določa njihovo barvo ter ga prekriva bela in prosojna sklenina, je namreč nekoliko zabarvan. Zabarvanost na površini zob lažje odstranimo, medtem ko je dentin dosegljiv le z beljenjem.
Na zabarvanost lahko vpliva cela vrsta dejavnikov:
- slaba higiena,
- kajenje ter
- uživanje kave, rdečega vina, zelenega čaja, borovnic in nekaterih drugih živil povzročajo predvsem zunanjo zabarvanost.
Notranja pa je lahko posledica:
- kajenja,
- mikropokov v sklenini,
- uživanja nekaterih zdravil (na primer tetraciklina),
- pretirane uporabe fluoridov,
- močne zlatenice v otroštvu, porfirje, zobnega kariesa,
- amalgamskih materialov,
- tanjšanja sklenine in
- staranja. S staranjem se namreč sklenina tanjša, pod njo pa se nalaga temnejši sekundarni dentin.
Mnenja
Počisti filtreZaenkrat še ni mnenj.